Poděkování za úžasné svatební focení, velkou spoustu nápadů a krásné fotografie patří manželům Přibylovým. Manžele Přibylovi jsme si vybrali, již po předchozích zkušenostech. Domluva od začátku až do konce byla perfektní. Atmosféra při focení byla uvolněná, velmi příjemná, cítili jsme se “ve své kůži”. Zachytí opravdu každý moment, ze kterého vznikne nádherná fotografie. Jsme moc rádi, že jsme si na náš velký den vybrali právě je. Je to krásná vzpomínka pro nás a naše nejbližší. Děkujeme a vřele doporučujeme. :)
Vždy jsme u Péti a Péti spokojení jak s průběhem focení, tak s konečným výsledkem. Díky nim máme uchovaných spoustu krásných vzpomínek od těhotenství, přes narozeniny dětí až po svatbu. Focení s nimi je vždy příjemně strávený čas u kterého se všichni dobře pobavíme. :)
Nevím, jak to napsat nejlépe, ale jedním slovem bych to definovala jako ÚŽASNÉ. Naprosto bezproblémová domluva, nic nebyl problém. Suprová komunikace a to, s jakým nadšením vše dělají je neskutečné. Je vidět, ze foceni pro ne není jen práce, ale hlavně potěšeni. :)  Velmi děkujeme!
Po dnešním focení s naším 3 měsíčním broučkem chceme znovu do nebes vychválit Vás oba! :)  Už teď se nemůžeme dočkat fotek a brzy jsme u vás zase jako na koni. :D  doporučujeme!
Focení jsme měli na doporučení, a upřímně mohu říci, že předčilo očekávání. Díky vašemu přístupu jsme odjížděli s krásným pocitem, že jsme stihli vyfotit vše, co jsme chtěli, že jste měli krásně připraveny rekvizity i přesto, že se jednalo o exteriérové focení, a že se prostě můžeme těšit na fotečky. Avšak po zaslání nás čekalo další milé překvapení, ať se jednalo o úpravu fotografií, tak celkového přístupu. Fotografie jsou opravdu krásné, velice hezky a profesionálně vyfocené, krásně upravené. Opravdu fotíte srdcem a je to znát:) Váš přístup je opravdu jedinečný a proto se budeme rádi opakovaně vracet. Moc děkujeme a těšíme se na další focení během roku.
Maximální doporučení. Fotky nádherné. Pan fotograf s velkým F zachytil přesně to co jsme si představovali. :)
Máme vzpomínku na cely život. Pokaždé když se na fotky podívám je to jak včera. Skvělá komunikace prostě vše na 1!
Velké díky na stotisíckrát vám oběma. 
Fotkami se kocháme pořád dokola, nemůžeme se jich nabažit.  Jsou opravdu moc nádherné, rodina je z nich také unešená. 
Moc Vám děkujeme za tak krásné zpracování fotek z naší svatby.
VELIKÉ PODĚKOVÁNÍ za krásné fotky naší rodiny. Citlivě zachycují naše nejmenší milovánky na momentkách v exteriéru, tedy i v případě, kdy nechtějí spolupracovat. Výsledek vždycky předčí naše očekávání i proto pravidelně objednáváme desítky fotek.
 PŘIBYLOVI NÁM PROSTĚ PŘIBYLI DO RODINY = RÁDI SE VRACÍME A VRACET SE BUDEME. 
PS.: Náhledy dostáváme během pár hodin, fotky pak ve velmi krátkém čase. Naprostá spokojenost.
Původní fotograf si zlomil ruku, tak nám byl osudem určený Petr Přibyl. :-)
 Nic se neděje náhodou a.... super mě to na těch fotkách sluší.... :-)
Tímto moc děkujeme a DOPORUČUJI spontánního a vtipného fotografa, který mi splnil přání s nafotil tolik krásných momentek ze svatby, mezi které patří i fotka mojí babičky se skleničkou, kterou jsem si tak moc přála. :-D Děkuji moc!
Jsem velice ráda, že jsme tento úžasný pár fotografů měli možnost poznat a nafotili nám naší svatbu. Doporučuji všem, kdo chtějí mít přednádherné fotky z jednoho z nejdůležitějších dnů života. Manželé Přibylovi jsou velice sympatičtí a jejich profesionalita je opravdu od první chvíle znát. DĚKUJEME a těšíme se na všechny fotky. Manželé K&J
Moc děkujeme za krásné fotky a vřele doporučujeme. Skvělý přístup při focení, umí to s malými dětmi, jsou velmi trpěliví, vstřícní, nic není problém. rychlost a kvalita zpracování je taky na 1*. Byli jsme moc spokojeni a rádi na focení zase někdy přijedeme .
Back to Top